Easylingo recenze

Last Updated on 8 září, 2020 by rvc

Easylingo recenze

Hledáte spolehlivý a především efektivní kurz výuky jazyků on-line? Věříte, že cesta k úspěchu nevede přes mnohahodinové biflování, ale spíš přes dynamicky sestavený učební postup, který kombinuje novou látku s opakováním té současné? Nevyhovují vám klasické metody výuky angličtiny a hledáte pro sebe něco lepšího? Objevili jsme pro vás Easylingo – recenzi na něj si můžete přečíst právě dnes

Easylingo recenze slibuje efektivní výuku angličtiny za 30 hodin. Ano, za pouhých 30 hodin by se měla vaše angličtina zlepšit o jednu úroveň? Zní to až příliš báječně? Čtěte dál a určitě změníte názor – stejně jako my.

Kolik stojí jedna úroveň?

Easylingo slibuje, že vás naučí jazyk za pouhých 30 hodin čistého času. Jen si to představte. Jen tak málo vám stačí, abyste se posunuli o jednu úroveň výše. Ovšem kolik za tento extra rychlý a přitom efektivní kurz zaplatíte?

Cenová úroveň se liší podle produktu, ovšem my jsme pro vás celý výpočet zprůměrovali. A jak dopadl?

Za úroveň zaplatíte v průměru 7 400 Kč.

Abyste však nekupovali onoho příslovečného zajíce v pytli, má pro vás Easylingo připravenou velkou ukázku zdarma. Získáte dost času na to, abyste sami vyhodnotili, zda vám tento koncept vyhovuje či ne. Teprve potom požadovanou částku zaplatíte.

Měli byste také vědět, že licence pro Easylingo je doživotní. K procvičovaným materiálů se tedy můžete kdykoli vrátit. Nejsou omezeny časově ani nijak jinak. Jakmile jednou svou úroveň zaplatíte, zůstává vám. Což je jedna z nejlepších vlastností, se kterou se u Easylingo můžete setkat.

Easylingo výuka jinak

Určitě jste už slyšeli o tom, že jazyky se nejlépe učí malé děti. Přistupují k nim totiž přirozeně – nekoncentrují svou pozornost do několika desítek minut denně, ale prostě přijímají nové podněty kdykoli a kdekoli mají chuť. A stejně je na tom i Easylingo recenze. Každý den vás „obere“ o pouhých 20 minut vašeho času. Ty však nevyplní nudným biflováním, ale nejrůznějšími cvičeními, opakování a radami od lektorů. Každý den je trochu jiný, každá lekce zapojí všechny vaše smysly jinak – lépe. Učí vás, jak se učit zábavnou, a přitom vysoce efektivní formou.

Easylingo zkušenosti

Běžná metoda výuky na jazykových školách je nesmyslně dlouhá. Standardních 45-60 minut klade příliš vysoké nároky na vaši pozornost Ovšem k tomu, abyste si jazyk skutečně osvojili a dobře procvičili, si musíte takovou výuku naordinovat doslova každý den. Že je to nemožné? Souhlasíme s vámi. Proto jsou lekce od Easylingo zvládnutelné za 20 minut.

 

20 minut každý den – to zní skvěle, co říkáte?

Výuka je založena na moderních metodách osvojování jazyků. Respektuje schopnosti průměrného studenta a jeho limity v rychlosti osvojování si nejrůznějších slovíček a frází. Neklade přehnané nároky, ale ani vás nenechá zakrnět někde na dně. 90 lekcí po 20 minutách – to je výsledných 30 hodin lekcí, které vám dovolí posunout se o jednu jazykovou úroveň výš.

Navíc kdykoli můžete svůj postup zkonzultovat na on-line chatu s lektory nebo ve formě skupinové debaty. Na každou lekci Easylingo se jednoduše budete těšit, a to je pro výuku cizích jazyků rozhodně tím nejlepším základem.

Teoreticky se za rok díky Easylingo recenzi můžete zlepšit až o čtyři jazykové úrovně anebo si výuku jednoduše přizpůsobit svému tempu. Je to jednoduché.

Věděli jste, že:
Easylingo vyřešilo klasický problém, spočívající v zapomenutí již naučeného? Využívá totiž metodu Dr. Ebbinghause, díky níž si zapamatujete až 4x více, než při běžné výuce. Právě princip řízeného opakování pomáhá ukotvit již získané znalosti co nejpevněji a nedovolí jim takříkajíc vyvanout pryč.

Další recenze, které by vás mohly zajímat:

Easylingo jak vybrat úroveň

Podle našich zkušeností se Easylingo příliš nehodí pro opravdu velmi pokročilé studenty, ve všem ostatním však přináší jen samá pozitiva. A pokud váháte, jakou úroveň jazyka vybrat právě pro sebe, tak už nemusíte. Všechny úrovně toho zvoleného jsou totiž zahrnuty v jedné platbě. Můžete tak začít s naprostými základy nebo navázat tam, kde jste ve škole skončili.

Kdykoliv se také můžete vrátit a zopakovat si lekce, které jste už pozapomněli nebo si jednoduše procvičit určitý okruh jazykové vybavenosti třeba před dovolenou nebo důležitou firemní akcí. V ničem nejste omezeni. Easylingo se totiž vždy přizpůsobí vám, ne naopak.

Zjistěte, zda Easylingo vyhovuje vašim požadavkům

Vybíráte si svůj online jazykový kurz podle toho, jakou úroveň vám nabídne? Pátráte po konkrétní specializaci nebo například kladete důraz na čtení nebo mluvení? Sestavili jsme pro vás výhody a nevýhody Easylingo do jednoduché tabulky.

Požadovaná vlastnostObsahuje ji Easylingo?
Rozřazovací testAno
Obtížnost A0/00Ano
Obtížnost A1Ano
Obtížnost A2Ano
Obtížnost B1Ano
Obtížnost B2Ano
Obtížnost C1Ano
Obtížnost C2Ano
Specializované kurzyNe
Příprava na FCE anebo CAENe
Možnost vyzkoušení zdarmaAno

A co ještě zmínit? Rozhodně fakt, že každá úroveň je rozdělena na jednodušší a složitější variantu. Nejdříve si tedy látku osvojíte a teprve poté ji důkladně procvičíte. Pokud ovšem už v uvedené oblasti nějaké základy máte, můžete klidně přeskočit přímo na složitější variantu. Šetříte tak čas a vyhnete se úmornému opakování něčeho, co už vlastně dávno znáte.

Kde a jak se Easylingo můžete učit

Je-li něco on-line, neznamená to automaticky, že se sem dostanete odkudkoliv. A jak je na tom Easylingo? To vám prozradí naše přehledná tabulka.

Počítačová verzeAno
Mobilní aplikaceAno
Mobilní aplikace pro AndroidAno
Mobilní aplikace pro iOSAno

Jaká je výuka s Easylingo?

Víte, že některou z nabízených oblastí potřebujete procvičit? Rádi byste si přizpůsobili výuku přesně svým přání a potřebám? Podívejte se, co má pro vás Easylingo nachystáno.

Nabízí různé metody učeníAno
Procvičuje mluveníAno
Procvičuje čteníAno
Procvičuje psaníAno
Procvičuje poslechAno
Možnost lektoraAno
Možnost rodilého mluvčíhoAno
Funguje i offlineJen některé materiály
Doživotní licenceAno
Výuka v češtiněAno
Nabídka dalších jazykůAno

Konverzaci po Skypu jako takovou je nutno si dokoupit v rámci nabízených služeb. Zvolit si můžete i čas, který vám bude nejlépe vyhovovat. Na dostupnosti online lektora se však nic nemění, ta souvisí s již jednou zaplaceným kurzem. V přístupném rozhraní vám na to stačí jeden jediný klik a zvolený lektor je ihned po ruce. Můžete se ptát, jak dlouho chcete a dokud probírané látce úplně neporozumíte. Tím se Easylingo značně liší od běžných typů výuky, kdy se na vás po několika minutách začne celá třída mračit a dávat vám najevo, že zdržujete.

TIP: Easylingo vám nebude vyhovovat pouze v případě, že je vaším cílem angličtina pro pracovní účely, zaměřená na konkrétní oblast, k níž se váží specifická slovíčka a fráze. To však nenabízí prakticky žádný on-line jazykový kurz. Budete se muset poohlédnout po některém z těch specializovaných, nabízených přes zaměstnavatele.

Easylingo podpora

Největším kamenem úrazu při výuce jazyků bývá zapamatování slovíček. Naše Easylingo recenze zjistila, že v programu je můžete procvičit hned šestnácti možnými způsoby – doplňujete, čtete, vybíráte, mluvíte, píšete… Rozhodně tedy nejde jen o klasické biflování – naopak!

A co když se přece jen u něčeho zadrhnete nebo se jednoduše budete chtít na něco zeptat, pak stačí jedním klikem využít funkci Lektor po ruce a začít chatovat se zvoleným profesionálem, kdykoli jen chcete. Tady nezdržujete výuku ani nikoho neobtěžujete – prostě se ptáte tak dlouho, dokud vám vše nebude jasné. Jednoduché, že?

A kdyby vám to přece jenom nestačilo, můžete si kdykoliv procvičit svou angličtinu s ostatními studenty pod vedením zkušeného lektora. Zkrátka se jen přihlásíte do virtuální třídy a je to. Svému cíli se tak ocitnete zase o kousek blíže!

Easylingo lekce zdarma

Pořád ještě nejste přesvědčeni, zda bude takováto výuka vyhovovat právě vám? Přestaňte nad tím přemýšlet a vyzkoušejte si to! Na stránkách Easylingo.cz vás čekají lekce zdarma bez jakýchkoliv podmínek.

Easylingo recenze ceny

Podíváme-li se na finanční náročnost kurzů Easylingo, musíme uznat, že na našem trhu rozhodně patří k těm dražším. Platbu za svou výuku však můžete rozdělit i do více částí.Aktuálně stojí měsíční předplatné 3 690 Kč, za celý rok pak zaplatíte 36 900 Kč.

Ale nemusíte si hned kupovat celý balíček, k mání jsou i jednotlivé cenově výhodné balíčky.Tak třeba kurz Angličtina 1+1 pořídíte už za 3 690 Kč. Jde o dvě úrovně angličtiny podle vašeho výběru s doživotním přístupem. Cena zahrnuje i službu lektor po ruce, přístup do konverzačního klubu na šest měsíců, Skype lekce na dokoupení samozřejmě i možnost získání atraktivních motivačních odměn.

Angličtina all-inclusive se všemi úrovněmi vás pak vyjde jen na 6 970 Kč (nebo dvě splátky pro 3 690 Kč) a kromě všech úrovní angličtiny získáte i výhody, zmíněné u programu Angličtina 1+1. A najdete tu i výhodné programy pro více uživatelů. Stačí se domluvit s kamarády a cena za jednotlivý přístup bude opravdu minimální!

Pro jistotu si to tedy ještě shrňme. Všechny kurzy Easylingo (nejenom angličtiny) obsahují kromě zvolené úrovně také seznam těchto bonusů.

 • Doživotní přístup do platformy
 • Nativní mobilní aplikace
 • Služba lektor po ruce
 • 6 měsíců konverzační klub
 • Skype lekce na dokoupení
 • Motivační odměny

.

Náš tip: Vyplatí se pečlivě sledovat web Easylingo. Čas od času tam totiž bude čekat příjemný bonus v podobě slevového kuponu nebo jiné akce. V době psaní této recenze to byla velmi příjemná sleva 3 000 Kč na jakýkoliv jazykový kurz.

Oproti jiným on-line kurzům vám však Easylingo dává vždy něco navíc. Aktuálně například odměňuje své nejaktivnější žáky a tím vám dává ještě další motivaci k pravidelné výuce angličtiny. Neodlišuje jednotlivé studenty podle dosažených úrovní, ale spíš podle času, který nad výukou strávili. Momentálně je ve hře například rodinná dovolená, nejnovější iPhone nebo rozmanité dárkové karty.

Potřebujete motivaci? Easylingo vám ji nabídne

Nemůžete v sobě stále najít chuť k učení? Easylingo má za to, že každý, kdo dobře studuje, si zaslouží perfektní odměnu. Zatímco ve škole plní tuto roli známky, do dospělého světa se nic podobného nehodí. A co je tedy k mání? Easylingo vám nabídne opravdu luxusní odměny.

 • dovolená s rodinou,
 • nejnovější iPhone,
 • dárkové karty…

To je jen malá ochutnávka z toho, na co mohou dosáhnout opravdu pilní studenti – a to každý měsíc. Pokud potřebujete opravdu silnou vnitřní motivaci, nenapadá nás, co lepšího by to mohlo být.

Easylingo výhody a nevýhody

Mezi největší výhody Easylingo recenze patří rozhodně získání certifikátu, který potvrdí dosažení vámi zvolené úrovně. Tímto certifikátem se potom můžete prokazovat při hledání zaměstnání nebo se s ním pochlubit svému stávajícímu šéfovi. Můžete si tak dopomoci k získání lepšího místa nebo pozice ve stávají firmě.

Nevýhodu vidíme snad jen v nutnosti osobní motivace, tedy „přemluvit se každý den alespoň ke krátkému studiu.“

Systém onlinejazyky.cz pro rychlejší výsledky

Že nevíte, o co se jedná? Přece o veskrze zábavnou výuku, kterou Easylingo ještě zdokonalilo. Zajímá vás, jak se za pomoci tohoto programu naučíte třeba správnou výslovnost? Jednoduše. Stačí si pustit vybranou větu, kterou vám lektor bezchybně anglicky přečte. Vy se následně pokusíte o totéž a svůj výsledek nahrajete přes mikrofon. Okamžitě tak můžete porovnat, jak moc se obě verze liší. Nic jednoduššího už snad ani neexistuje.

Navíc každý level úrovně výuky je vždy rozdělen na jednodušší a složitější variantu. Nebudete tak hned zpočátku demotivování svými neúspěchy. Naopak. Za pouhých třicet hodin se k další úrovni zvoleného jazyka dopracujete vlastně jen tak mimochodem stačí pouhých 20 minut denně. Samotnou výukou vás provází hned několik různých moderátorů, což pomáhá předcházet nepříjemnému on-line stereotypu. A čas od času vám vzdělávání odlehčí i nějaká to poznámka od populárního herce a baviče Pavla Lišky.

Měli byste vědět: pokud s celým systémem začínáte, rozhodně se vám bude hodit praktický videoprůvodce, který velmi jednoduchým rozhraním provede i méně technicky nadané osoby včetně starších lidí, pro něž bývá orientace v moderní technice často problémem.

Easylingo už má mobilní aplikaci! A je perfektní!

Pokud jste na našem on-line trhu s jazykovými kurzy jen brouzdali, pak jste si určitě všimli, že naprosté většině z nich chybí něco v dnešní době tak potřebného a jednoduchého jako je mobilní aplikace. Ano, slibují vám sice, že svůj kurz můžete absolvovat klidně i přes tablet nebo přes chytrý telefon, ovšem výhradně přes webové stránky.

Easylingo to však má už od začátku letošního roku docela jinak! Stačí jednoduše stáhnout přes App Store nebo Google play a začít se jednoduše učit! Nejde jen o zjednodušený přístup na web – vše je podřízeno maximální efektivitě a vašemu pohodlí. A nezáleží na tom, kolik jazyků si předplatíte, v mobilní aplikaci Easylingo je budete mít všechny jednoduše přehledně. Jen kliknete a procvičujete právě ten, který potřebujete nejvíce. Ať už se chystáte na pracovní pohovor, zahraniční dovolenou nebo návštěvu příbuzných v zahraničí, trénovat můžete kdekoliv – třeba i v letadle!

 

Easylingo otázky a odpovědi

Kdo stojí za značkou Easylingo? Pracovali na ní skuteční odborníci?

Ano, to je jedno z tajemství úspěchu. V pozadí totiž stojí profíci z ONLINE learning s.r.o, jež se výukou jazyků zabývají už od roku 1998. Během této doby získali velké množství informací o tom, jaké metody při učení jazyků fungují a ty nejlepší z nich použili právě pro výstavbu kurzů z naší Easylingo recenze.

Věděli jste, že:
ONLINE learning s.r.o. mimo jiné stojí za vznikem zkouškového centra Cambridge ESOL v ČR a může se pochlubit i prvním místem z ankety v kategorii Internetové efektivity?

Kolik studentů už prošlo kurzy od naší Easylingo recenze?

Od roku 2006, kdy ONLINE learning s.r.o uvedla na trh první on-line kurzy, se postarala už o více než 51 000 studentů, toužících po zlepšení svých jazykových dovedností.

Pro koho jsou určeny kurzy Easylingo?

Aktuálně si můžete on-line vyzkoušet šest jazyků (angličtina, němčina, ruština, francouzština, španělština a italština) s různými úrovněmi získaných dovedností. Kurzy jsou vhodné pro individuální studenty, stejně jako firemní klienty nebo školy.

Easylingo recenze

Co je součástí jednoho zakoupeného kurzu z Easylingo recenze?

Součástí každého zakoupeného kurzu je:

 • neomezený přístup ke kurzům
 • služba lektor po ruce (kontaktovat svého učitele můžete kdykoli v době mezi 8:00 až 16:00 hod)
 • konverzační klub na 6 měsíců
 • možnost dokoupení Skype lekcí pro další procvičení vámi zvoleného jazyka
 • motivační odměny pro nejlepší žáky
Na jaké úrovně angličtiny se můžete těšit v rámci kurzů Easylingo?

Zakoupíte-li si kompletní kurz, budete moci postoupit z naprostých základů až na profesionální úroveň. Konkrétně získáte přístup k úrovním A1-, A+, A2-, A2+, B1-, B1+, B2-, B2+, C1 a C2. V rámci měsíčního předplatného si pak můžete vybrat, s jakou úrovní chcete začít. K tomu vám pomůže mimo jiné i demoverze angličtiny dostupná přímo na stránkách zcela zdarma.

video-tipy-745x100.png

Musím při výuce jazyků někam chodit?

Ne, vůbec ne. Veškeré kurzy, na něž je zaměřena naše Easylingo recenze, se odehrávají on-line. Nutný je pouze přístup k internetu. Studovat tedy můžete skrze váš počítač, notebook, tablet nebo třeba chytrý telefon. Slovíčka si můžete stáhnout ve formě praktických kartiček k procvičování třeba v autobuse nebo na chalupě, kam váš mobilní internet nedosáhne.

Poskytuje Easylingo nějakou garanci spokojenosti?

Samozřejmě. Může se samozřejmě stát, že i když jste z demoverze kurzu nadšení, postupně zjistíte, že vám takto nastavený princip výuky nevyhovuje. Naštěstí si můžete do 14 dní celý nákup rozmyslet a peníze vám budou vráceny do posledního haléře. Se zárukou spokojenosti a rychlého jednání.

Můžu v rámci kurzu přeskakovat kapitoly podle libosti?

Samozřejmě. Vyjma bonusového kurzu Akademie A1- a A1+, kde jsou z technických důvodů uvolňovány jednotlivé lekce v týdenních intervalech, si můžete v rámci zvoleného kurzu vybírat cvičení přesně podle své aktuální nálady a chuti. Nemusíte postupovat přesně podle daných škatulek. Jednoduše si výuku angličtiny i dalších jazyků přizpůsobíte svým aktuálním potřebám.

Easylingo – výhody a nevýhody

A jak poznáte, zda je tento produkt právě pro vás? Podívali jsme se na tohle on-line učení jazyků podrobně a sepsali pro vás jednotlivé výhody a nevýhody.

Easylingo plusy

 • Nabízí všechny úrovně angličtiny
 • Úroveň si můžete zvolit
 • Procvičuje mluvení, čtení, psaní i poslech
 • Nabízí verze pro PC i mobil
 • Doživotní licence
 • Výuka v češtině
 • K dispozici je rozřazovací test, nebudete tak omylem platit za příliš lehko nebo naopak příliš složitou úroveň
 • Možnost lektora
 • Nabízí různé metody učení
 • Možnost rodilého mluvčího
 • Funguje i offline
 • Nabídka dalších jazyků
 • Dárky pro nejlepší studenty

Easylingo mínusy

 • Poměrně vysoká cena
 • Nepřipraví vás na konkrétní certifikát ani na FCE anebo CAE
 • Menší část materiálů není offline k dispozici
 • Nejsou prozatím dostupné specializace pro odborné účely

Easylingo zhodnocení na závěr

Kurzy z naší Easylingo recenze patří k tomu nejlepšímu, co náš trh může nabídnout. Přizpůsobí se svým uživatelům, nabízejí moderní metody výuky a vyhýbají se tolik nenáviděnému biflování. Navíc můžete své pokroky kdykoliv zkonzultovat s on-line lektorem a vyhnout se tak případným obtížím. A překážkou není ani vyšší cena – stačí si uvědomit, co všechno za své peníze dostanete. Studujete on-line a zcela ve svém tempu. A to vám žádná běžná jazyková škola nabídnout nemůže.

Celkově vzato patří k dražším produktům. Takže pokud vám jde zejména o rychlé rozšíření jazykových schopností nemusíte se tak úplně dívat na cenu, půjde o produkt přesně pro vás. A jak jsme již řekli, licence vám zůstane doživotně. Můžete ji tedy využívat opakovaně a již jednou osvojené znalosti stále procvičovat – například v závislosti na tom, jak se budou měnit požadavky vašeho šéfa apod. Hodí se procvičení komunikace před dovolenou nebo pracovní zahraniční cestou. Easylingo zkrátka využijte na všech frontách.

Aktualizováno 09. 8. 2020

Podobné příspěvky