Easylingo recenze

Easylingo recenze

Hledáte spolehlivý a především efektivní kurz výuky jazyků on-line? Věříte, že cesta k úspěchu nevede přes mnohahodinové biflování, ale spíš přes dynamicky sestavený učební postup, který kombinuje novou látku s opakováním té současné? Nevyhovují vám klasické metody výuky angličtiny a hledáte pro sebe něco lepšího? Objevili jsme pro vás Easylingo – recenzi na něj si můžete přečíst právě dnes

Easylingo recenze slibuje efektivní výuku angličtiny za 30 hodin. Ano, za pouhých 30 hodin by se měla vaše angličtina zlepšit o jednu úroveň? Zní to až příliš báječně? Čtěte dál a určitě změníte názor – stejně jako my.

Easylingo výuka jinak

Určitě jste už slyšeli o tom, že jazyky se nejlépe učí malé děti. Přistupují k nim totiž přirozeně – nekoncentrují svou pozornost do několika desítek minut denně, ale prostě přijímají nové podněty kdykoli a kdekoli mají chuť. A stejně je na tom i Easylingo recenze. Každý den vás „obere“ o pouhých 20 minut vašeho času. Ty však nevyplní nudným biflováním, ale nejrůznějšími cvičeními, opakování a radami od lektorů. Každý den je trochu jiný, každá lekce zapojí všechny vaše smysly jinak – lépe. Učí vás, jak se učit zábavnou, a přitom vysoce efektivní formou.

Easylingo recenze

Easylingo zkušenosti

Běžná metoda výuky na jazykových školách je nesmyslně dlouhá. Standardních 45-60 minut klade příliš vysoké nároky na vaši pozornost Ovšem k tomu, abyste si jazyk skutečně osvojili a dobře procvičili, si musíte takovou výuku naordinovat doslova každý den. Že je to nemožné? Souhlasíme s vámi. Proto jsou lekce od Easylingo zvládnutelné za 20 minut.

video-tipy-745x100.png

20 minut každý den – to zní skvěle, co říkáte?

Výuka je založena na moderních metodách osvojování jazyků. Respektuje schopnosti průměrného studenta a jeho limity v rychlosti osvojování si nejrůznějších slovíček a frází. Neklade přehnané nároky, ale ani vás nenechá zakrnět někde na dně. 90 lekcí po 20 minutách – to je výsledných 30 hodin lekcí, které vám dovolí posunout se o jednu jazykovou úroveň výš.

Navíc kdykoli můžete svůj postup zkonzultovat na on-line chatu s lektory nebo ve formě skupinové debaty. Na každou lekci Easylingo se jednoduše budete těšit, a to je pro výuku cizích jazyků rozhodně tím nejlepším základem.

Teoreticky se za rok díky Easylingo recenzi můžete zlepšit až o čtyři jazykové úrovně anebo si výuku jednoduše přizpůsobit svému tempu. Je to jednoduché.

Věděli jste, že:
Easylingo vyřešilo klasický problém, spočívající v zapomenutí již naučeného? Využívá totiž metodu Dr. Ebbinghause, díky níž si zapamatujete až 4x více, než při běžné výuce. Právě princip řízeného opakování pomáhá ukotvit již získané znalosti co nejpevněji a nedovolí jim takříkajíc vyvanout pryč.

Easylingo jak vybrat úroveň

Podle našich zkušeností se Easylingo příliš nehodí pro opravdu velmi pokročilé studenty, ve všem ostatním však přináší jen samá pozitiva. A pokud váháte, jakou úroveň jazyka vybrat právě pro sebe, tak už nemusíte. Všechny úrovně toho zvoleného jsou totiž zahrnuty v jedné platbě. Můžete tak začít s naprostými základy nebo navázat tam, kde jste ve škole skončili.

Kdykoliv se také můžete vrátit a zopakovat si lekce, které jste už pozapomněli nebo si jednoduše procvičit určitý okruh jazykové vybavenosti třeba před dovolenou nebo důležitou firemní akcí. V ničem nejste omezeni. Easylingo se totiž vždy přizpůsobí vám, ne naopak.

Easylingo recenze

Easylingo podpora

Největším kamenem úrazu při výuce jazyků bývá zapamatování slovíček. Naše Easylingo recenze zjistila, že v programu je můžete procvičit hned šestnácti možnými způsoby – doplňujete, čtete, vybíráte, mluvíte, píšete… Rozhodně tedy nejde jen o klasické biflování – naopak!

A co když se přece jen u něčeho zadrhnete nebo se jednoduše budete chtít na něco zeptat, pak stačí jedním klikem využít funkci Lektor po ruce a začít chatovat se zvoleným profesionálem, kdykoli jen chcete. Tady nezdržujete výuku ani nikoho neobtěžujete – prostě se ptáte tak dlouho, dokud vám vše nebude jasné. Jednoduché, že?

A kdyby vám to přece jenom nestačilo, můžete si kdykoliv procvičit svou angličtinu s ostatními studenty pod vedením zkušeného lektora. Zkrátka se jen přihlásíte do virtuální třídy a je to. Svému cíli se tak ocitnete zase o kousek blíže!

Easylingo lekce zdarma

Pořád ještě nejste přesvědčeni, zda bude takováto výuka vyhovovat právě vám? Přestaňte nad tím přemýšlet a vyzkoušejte si to! Na stránkách Easylingo.cz vás čekají lekce zdarma bez jakýchkoliv podmínek.

video-tipy-745x100.png

Easylingo recenze ceny

Podíváme-li se na finanční náročnost kurzů Easylingo, musíme uznat, že na našem trhu rozhodně patří k těm dražším. Platbu za svou výuku však můžete rozdělit i do více částí. Je možné začít měsíční předplatným (v době akce 299 Kč za měsíc), nebo zakoupit rovnou výuku jednou jazyka ve všech úrovních (cena v době psaní recenze 7 970 Kč).

Oproti jiným on-line kurzům vám však Easylingo dává vždy něco navíc. Aktuálně například odměňuje své nejaktivnější žáky a tím vám dává ještě další motivaci k pravidelné výuce angličtiny. Neodlišuje jednotlivé studenty podle dosažených úrovní ale spíš podle času, který nad výukou strávili. Momentálně je ve hře například rodinná dovolená, nejnovější iPhone nebo rozmanité dárkové karty.

Easylingo recenze

Easylingo výhody a nevýhody

Mezi největší výhody Easylingo recenze patří rozhodně získání certifikátu, který potvrdí dosažení vámi zvolené úrovně. Tímto certifikátem se potom můžete prokazovat při hledání zaměstnání nebo se s ním pochlubit svému stávajícímu šéfovi. Můžete si tak dopomoci k získání lepšího místa nebo pozice ve stávají firmě.

Nevýhodu vidíme snad jen v nutnosti osobní motivace, tedy „přemluvit se každý den alespoň ke krátkému studiu.“

Easylingo otázky a odpovědi

Kdo stojí za značkou Easylingo? Pracovali na ní skuteční odborníci?

Ano, to je jedno z tajemství úspěchu. V pozadí totiž stojí profíci z ONLINE learning s.r.o, jež se výukou jazyků zabývají už od roku 1998. Během této doby získali velké množství informací o tom, jaké metody při učení jazyků fungují a ty nejlepší z nich použili právě pro výstavbu kurzů z naší Easylingo recenze.

Věděli jste, že:
ONLINE learning s.r.o. mimo jiné stojí za vznikem zkouškového centra Cambridge ESOL v ČR a může se pochlubit i prvním místem z ankety v kategorii Internetové efektivity?

Kolik studentů už prošlo kurzy od z naší Easylingo recenze?

Od roku 2006, kdy ONLINE learning s.r.o uvedla na trh první on-line kurzy, se postarala už o více než 20 000 studentů, toužících po zlepšení svých jazykových dovedností.

Pro koho jsou určeny kurzy Easylingo?

Aktuálně si můžete on-line vyzkoušet šest jazyků (angličtina, němčina, ruština, francouzština, španělština a italština) s různými úrovněmi získaných dovedností. Kurzy jsou vhodné pro individuální studenty, stejně jako firemní klienty nebo školy.

Easylingo recenze

Co je součástí jednoho zakoupeného kurzu z Easylingo recenze?

Součástí každého zakoupeného kurzu je:

  • neomezený přístup ke kurzům
  • služba lektor po ruce (kontaktovat svého učitele můžete kdykoli v době mezi 8:00 až 16:00 hod)
  • konverzační klub na 6 měsíců
  • možnost dokoupení Skype lekcí pro další procvičení vámi zvoleného jazyka
  • motivační odměny pro nejlepší žáky
Na jaké úrovně angličtiny se můžete těšit v rámci kurzů Easylingo?

Zakoupíte-li si kompletní kurz, budete moci postoupit z naprostých základů až na profesionální úroveň. Konkrétně získáte přístup k úrovním A1-, A+, A2-, A2+, B1-, B1+, B2-, B2+, C1 a C2. V rámci měsíčního předplatného si pak můžete vybrat, s jakou úrovní chcete začít. K tomu vám pomůže mimo jiné i demoverze angličtiny dostupná přímo na stránkách zcela zdarma.

video-tipy-745x100.png

 

Musím při výuce jazyků někam chodit?

Ne, vůbec ne. Veškeré kurzy, na něž je zaměřena naše Easylingo recenze, se odehrávají on-line. Nutný je pouze přístup k internetu. Studovat tedy můžete skrze váš počítač, notebook, tablet nebo třeba chytrý telefon. Slovíčka si můžete stáhnout ve formě praktických kartiček k procvičování třeba v autobuse nebo na chalupě, kam váš mobilní internet nedosáhne.

Poskytuje Easylingo nějakou garanci spokojenosti?

Samozřejmě. Může se samozřejmě stát, že i když jste z demoverze kurzu nadšení, postupně zjistíte, že vám takto nastavený princip výuky nevyhovuje. Naštěstí si můžete do 14 dní celý nákup rozmyslet a peníze vám budou vráceny do posledního haléře. Se zárukou spokojenosti a rychlého jednání.

Můžu v rámci kurzu přeskakovat kapitoly podle libosti?

Samozřejmě. Vyjma bonusového kurzu Akademie A1- a A1+, kde jsou z technických důvodů uvolňovány jednotlivé lekce v týdenních intervalech, si můžete v rámi zvoleného kurzu vybírat cvičení přesně podle své aktuální nálady a chuti. Nemusíte postupovat přesně podle daných škatulek. Jednoduše si výuku angličtiny i dalších jazyků přizpůsobíte svým aktuálním potřebám.

Easylingo zhodnocení na závěr

Kurzy z naší Easylingo recenze patří k tomu nejlepšímu, co náš trh může nabídnout. Přizpůsobí se svým uživatelům, nabízejí moderní metody výuky a vyhýbají se tolik nenáviděnému biflování. Navíc můžete své pokroky kdykoliv zkonzultovat s on-line lektorem a vyhnout se tak případným obtížím. A překážkou není ani vyšší cena – stačí si uvědomit, co všechno za své peníze dostanete. Studujete on-line a zcela ve svém tempu. A to vám žádná běžná jazyková škola nabídnout nemůže.