BreastExtra

BreastExtra – recenze přípravku pro přírodní zvětšení poprsí

Last Updated on 22 dubna, 2020 by rvc

BreastExtra – recenze přípravku pro přírodní zvětšení poprsí

Každá žena chce být krásná a nejlepší je samozřejmě krása přirozená. Co si však počít v případě, že nás Matka příroda tak trochu „okradla“? Malá nebo nevzhledná ňadra jsou problémem celé řady žen. Podívejte se, jaké jsou způsoby řešení tohoto stavu bez operace pomocí BreastExtra.

Ve starém Egyptě se pro zvětšení prsou používala speciální masáž z bylin a rostlinných olejů, aplikovaná po několik měsíců.

Není tajemstvím, že ženy nejsou se svým vzhledem spokojené už od starověku. Z těchto dob se nám zachovalo mnoho typů na bylinky, které zaručeně pomáhají. Ovšem mnohem účinnější, než nejrůznější čaje a drcené prášky, jsou rozhodně bylinkové extrakty, které dokáží do těla dodat mnohem více účinných látek, a to nepoměrně komfortněji.

BreastExtra a výtažky z bylin

Jedním z přípravků, který na toto spojení sází, jsou i tablety BreastExtra. Nemusíte prsní tkáň pracně stimulovat nejrůznějšími krémy. Stačí jen myslet na svou pravidelnou dávku síly z přírody a lehce svému úsilí přizpůsobit i svůj každodenní režim.

BreastExtra

V BreastExtra najdete hned sedm účinných složek: Jam čínský, Fenykl, Andělika čínská, Serenoa plazivá, Pískavice řecké seno, Hydrolyzovaný kolagen a Sojové isoflavonoidy.

Ale nejde tu jen o zvětšení poprsí.  Ty správné byliny vám mohou pomoci i v případě, že bojujete s prsy povislými po porodu, vlivem svého věku nebo s těmi, které utrpěly z důvodu rychlé ztráty hmotnosti. Řešením rozhodně není operace. Ta představuje velký zásah do těla, a i když si ji můžete po zdravotní stránce dovolit (což rozhodně není pravidlem), měla by tvořit spíš takové záchranné lano případě, že by jiné postupy a tipy nezabraly. Navíc hotová prsa mnohdy působí nepřirozeně a připočíst je nutné i poměrně vysoké náklady.

Krásná prsa zcela „zdarma“

Ano, myslíme tím, že za svou novou atraktivitu nezaplatíte ani plastickým chirurgům, ani si nebudete ničit své zdraví. A proč je právě BreastExtra tak úspěšným doplňkem stravy?

Výrobce těchto tabletek totiž neslibuje jen zvětšení poprsí, ale dodává k němu i jeho zpevnění a viditelně pružnější pokožku. Obojí je důležité pro opravdu trvalý a přirozený výsledek. Pokud totiž na větší prsa své tělo nepřipravíte, zjistíte, že brzy poklesnou zpět do původního tvaru. Budou větší, ale nebudou vypadat dobře.

Dobře známou zásobárnou přírodních fytoestrogenů je například sója. I proto se její zvýšená konzumace nedoporučuje mužům a dětem.

Základ úspěchu tkví v použití „přírodní hormonální léčby.“ Tušíte správně – hlavní roli tu hrají fytoestrogeny, jenž se značně podobají přirozenému ženskému hormonálnímu profilu. Ne nadarmo mají slůvko estrogen i v názvu.

Jejich výhodou je jistá univerzálnost a komplexnost. Působí totiž bez rozdílu jak na ženy před třicítkou, tak i na ty, u kterých došlo k nepříjemným změnám třeba až před menopauzou. Využívají je i matky po kojení a samozřejmě ty, které nejsou se svou velikostí ňader od začátku spokojeny.

Kde všude fytoestrogeny najdete?

Překvapí vás, jak je rostlinná říše na tyto složky bohatá.  Ne všechny stromy, keře a byliny se však mohou chlubit jejich opravdu vysokým obsahem BreastExtra proto vybírá ty, v nichž je koncentrace fytoestrogenů opravdu maximálně a vzájemně je kombinuje do synergického složení.

Měli byste vědět:
synergie znamená, že spolu jednotlivé složky přípravku vzájemně spolupracují a dohromady tedy působí lépe, než kdybyste užívali každou zvlášť.

A jaké byliny tedy BreastExtra obsahuje?

Vědci a další odborníci, kteří za ním stojí, se inspirovali zejména tradiční čínskou medicínou, ovšem nechybí ani bylinné stálice z Evropy.

Pískavice řecké seno – z celé pětice jde asi o nejznámější složku. Pískavici řecké seno najdeme v nejrůznějších doplňcích pro lepší sexualitu, ale i těch, určených pro podporu tvorby mateřského mléka, a také pro podporu vývoje a růstu prsou. Obsahuje množství fytoestrogenů, ale nechybí jí ani saponiny a flavonoidy. Jen tak mimochodem vám tahle bylinka dokáže pomoci i v případě, že potřebujete shodit nějak to kilo nebo si celkově zformovat postavu.

Jam čínský rovněž obsahuje fytoestrogeny a díky tomu dokáže účinné přispět k hormonální rovnováze. Právě ta je pro růst prsů i ostatní pozitivní změny v těle ženy opravdu nezbytná. To však není vše. Čínský jam nebo také Wild jam se může pyšnit i podporou žláz s vnitřní sekrecí i lepšího prokrvení. Prokrvená prsa jsou citlivější a lépe vstřebávají živiny, důležité pro jejich krásný a zdravý vzhled.

Mezi další oblíbená afrodiziaka patří například jahody, ústřice nebo třeba granátové jablko.

Fenykl – že jde jen o chutnou zeleninu? Ale vůbec ne. Potěší vás i svými afrodiziakálními účinky, kvůli nimž se objevoval na stolech bohatých šlechticů už od dávných dob. Využít ho lze ovšem i pro úpravu hormonální nerovnováhy, pomáhá normalizovat hladinu krevního cukru a lze ho doporučit i při častých bolestech hlavy nebo dokonce nepříjemných menstruačních obtížích.

Serenoa plazivá je mnohem známější pod názvem Saw palmetto. Jde o druh palmy, rostoucí na území USA. I ona se stará o udržení optimální hormonální hladiny, navrch však přidává ještě množství prolaktinu. Ten v prsní tkání napomáhá žádanému dělení buněk. A abychom nezapomněli, nejnovější studie prokázaly i její pozitivní účinky na psychické rozpoložení.

Andělika čínská nebo také Angelica chinensis patří k základním kamenům tradiční čínské medicíny. Je zodpovědná zejména za pomoc při produkci estrogenu. A právě estrogen se v období vývoje ženy podílí nejvyšší měrou na růstu prsou.

Měli byste vědět:
Vedlejšími pozitivními účinky angeliky čínské je pak příznivé působení při menopauze či bolestivé nebo jinak nepříjemné menstruaci.

Bonusové složky BreastExtra – hydrolyzovaný kolagen a sojové isoflavonoidy

V přípravku BreastExtra se snoubí tradiční bylinkářství s moderními metodami a postupy.

Leckdy však jen pouhé působení bylin nestačí. Proto BreastExtra přidává do svého složení i další dvě složky. Sojové isoflavonoidy se rovněž řadí k fytoestrogenům. V zásadě suplují působení estrogenu v těle, ovšem zcela přírodní cestou. Není tedy nutné se obávat vedlejších účinků, ani žádat lékaře o recept na hormonální terapii. Dopřát si je může každá žena, která cítí, že s jejím ženstvím není něco tak úplně v pořádku. Nepodílejí se jen na žádoucím růstu prsou, ale i na celkové menstruační pohodě či potlačení nepříznivých stavů, souvisejících s menopauzou.

A kolagen? Je důležitý pro pružnost a pevnost vaší pokožky, a i když se jeho působení připisuje zejména obličeji a dekoltu, stejně (ne-li mnohem více) je důležitý i pro pokožku prsou. Právě ta totiž pomáhá udržet mnohdy těžká ňadra v přívětivé poloze a dodává jim krásný vzhled. Hydrolyzovaný kolagen je navíc mnohem účinnější a náš organismus ho dokáže mnohem lépe využít.

Pro koho se BreastExtra opravdu hodí

BreastExtra mohou užívat všechny dospělé ženy bez rozdílu věku.

Přemýšlíte nad tím, zda si můžete účinky bylin a dalších složek dopřát? Určitě ano, protože použití BreastExtra je velmi univerzální. Pokud potřebujete svému poprsí dodat hezký tvar a pružnost, případně ho i trochu zvětšit, mohou vám být bylinné Extrakty i kolagen přívětivě nápomocny.

BreastExtra je určen pro všechny ženy, které touží po krásném vzhledu svých ňader, ale zároveň se obávají zásahu plastického chirurga. Věk není rozhodující, užívat ho mohou i ženy po menopauze.

 • Růst prsní tkáně,
 • zpevnění pokožky,
 • pružnost ňader
 • a jemnost na dotek.
To jsou vlastnosti, po nichž ženy nejčastěji touží. Při užívání BreastExtra navíc není nutné dodržovat žádná speciální pravidla, ani se obávat o své zdraví. Jak očistě přírodní produkt nemá žádné vedlejší účinky. Tedy rozhodně ne ty negativní.

BreastExtra

BreastExtra vedlejší účinky

I přesto bychom o nějakých vedlejších efektech mluvit mohli. Ženy si například pochvalují, že jim BreastExtra pomohl s obnovením jejich hormonální rovnováhy (například po vysazení antikoncepce), ulevil během obtížného období menopauzy apod. Nepřekvapí tak, že právě jeho komplexnost je mezi uživatelkami tak oblíbená. Koneckonců svědčí o tom i četné recenze. Některé z nich jsme pro vás vybrali.

Jmenuji se Lenka a mám 33 let. Po mnoha zkušenostech s pilulkami na zvětšení a vyplnění prsou mohu s čistým svědomím říci, že mi to pomohlo a jsem spokojená, zvětšení o 2cm za 100 tablet BreastExtra plus. Musím říct, že tabletky jsem užívala poctivě 1x ráno 1x večer + masáž prsou. Od první pilulky jsem si měřila prsa 1x týdně, výsledky jsou proto nenapadnutelné z mé strany.

Lenka, 32 let

BreastExtra jsem užívala přibližně 13 týdnů. Zpočátku se vůbec nic nedělo. Myslela jsem že už to nemá cenu a chtěla jsem abyste mi vrátili peníze. Když jsem vám telefonovala, doporučili ste mi abych ještě vydržela, prý to může trvat déle než se dostaví výsledky. Po téměř 4 týdnech se skutečně začaly objevovat první viditelné změny. Od toho momentu mi prsa už jen rostly, jak je vidět i na přiložených fotografiích. Jsem ráda že jste mě přesvědčili, jinak bych byla s užíváním tabletek skončila a byla bych zklamaná.

Soňa, 29 let

To, co se obvykle u recenzí nedočtete, je fakt, že se

 efekt přírodních hormonů po nějakém čase v těle pomalu vytrácí Nejde o žádnou šokovou ani skokovou terapii, jaká se dostavuje například po vysazení hormonálních léků. Není to ani možné, vždyť BreastExtra je čistě přírodní a podporuje postupné zlepšení stavu. A stejně postupně tak jeho účinky i opadávají.

Řada žen proto uvádí, že si musí čas od času dopřát znovu základní kůru 30 tablet, aby si získaný efekt většího, pevnějšího nebo pružnějšího poprsí udržely. Je to jen malá daň za čistě přírodní způsob nápravy nežádoucího stavu. Koneckonců, pokud jste někdy užívali neviditelná rovnátka apod., víte, že si drobnou korekci musíte dávat do úst nejméně několikrát týdně, aby se tělo nevrátilo ke svým zažitým návykům. A u poprsí je to zrovna tak.

Jak na užívání

Ještě jsme neřekli, jak se BreastExtra užívá. Je to velmi jednoduché. Stačí užít 1-2 tablety denně a s užíváním začít nejlépe v polovině menstruačního cyklu. Brát ho je třeba tak dlouho, dokud nejste s výsledky spokojeny. Někomu stačí dva týdny, jindy se kůra protáhne na několik měsíců. Každé tělo totiž reaguje jinak.

BreastExtra – výhody a nevýhody

Co bychom určitě vyzdvihli:

 • snadnou dostupnost
 • viditelné účinky už za krátký čas
 • zkušební balení za výhodnou cenu
 • přírodní složení bez vedlejších účinků
 • pět bylin, přírodní extrakty a hydrolyzovaný kolagen
 • snadné užívání
 • příznivé účinky na organismus celkově
A čemu je třeba věnovat pozornost?
 • trochu vyšší ceně
 • nutnosti opakování léčebné kůry v některých případech

A co říci závěrem? BreastExtra rozhodně není žádný no-name produkt s pochybným složením nebo účinky. Na našem trhu působí dlouhodobě a za tu dobu nasbíral i množství spokojených recenzí. Na jeho stránkách najdete i fotografie uživatelek před a po jeho užívání, takže se samy můžete rozhodnout, zda mu svou důvěru věnujete nebo ne. Za nás však rozhodně doporučujeme.

 

Podobné příspěvky