Angličtina bez biflování
|

Angličtina bez biflování

Last Updated on 16 srpna, 2022 by rvc

Angličtina bez biflování – také sníte o tom, že se cizí jazyk naučíte snadno a rychle? Závidíte malým dětem, kterým jde celý proces zcela přirozeně a získané znalosti jim zůstanou navždy? Už nemusíte. Moderní metody výuky angličtiny vás úmorného učení dlouhých seznamů slovíček a gramatických celků zbaví.

O tom je totiž nanejvýš školní angličtina. Všechny ostatní typy výuky dávají přednost mnohem zábavnějším, a přitom opravdu účinným metodám. Koneckonců, i v cizině se učíme komunikovat napřímo a nejvíce nám ve výuce cizího jazyka dají právě rozhovory s domorodci.

Angličtina bez biflování staví na přirozenosti

Dnes jsme se pro vás rozhodli zrecenzovat projekt Angličtina-bez-biflovani.cz. Jde o jeden z typů moderní výuky, jež se snaží všechny nedostatky současné výuky angličtiny napravovat. Určitě tedy nečekejte žádné zastaralé metody…

Bezpochyby vás zaujme její odlišný a v mnohém zcela inovativní přístup. Zrecenzovali jsme pro vás nejenom samotnou výukovou metodu, ale také její technické možnosti. A těšit se můžete i na komplexní hodnocení jednotlivých bodů.

On-line kurzy trochu jinak

Jde o registrovanou učební metodu, vyvinutou zkušeným jazykovým lektorem.

Celý program je založen na výukových metodách známého jazykového lektora Pavla Ponížila. Vše můžete absolvovat kompletně on-line. A to za pomoci výukou metody imitum, na níž jsou všechny kurty založeny.

Právě proto, že je Pavel Ponížil sám lektorem jazykových kurzů, velmi dobře zná problémy, s nimiž se všichni zájemci o výuku angličtiny potýkají. Díky zastaralým metodám, používaným ve školách, má řada lidí zkrátka pocit, že se cizí jazyk nikdy nenaučí, protože na něj jednoduše nemají nadání. To však není pravda.

Podle Pavla Ponížila je totiž nutné hledat původ tohoto stavu jinde. Stručně řečeno, jdeme na celý problém až příliš násilně. Mnohem lepší je postupovat při výuce stejně, jako když se cizí jazyk učí malé děti. A jak vypadají konkrétní nástroje v celém procesu?

Angličtina pro všechny

Angličtina bez biflování se jen z 10 % zaměřuje na čtení.

Dejte si pozor na procenta

 • 10 % čtení
 • 20 % poslouchání
 • 30 % mluvení
      • 50 % kombinace poslouchání a obrazových vizualizací

To je oproti běžným metodám výuky na školách nebo jazykových kurzech docela jiná káva, že? A Angličtina bez biflování přizpůsobí tento program každému – dětem, věčným začátečníkům, dospělým, kteří si touží rozšířit svou slovní zásobu i firemním potřebám.

Měli byste vědět: Angličtina bez biflování nabízí celkem 5 kurzů. Tři z nich jsou určeny pro dospělé, dva pak pro děti. K dispozici jsou také zvýhodněné prémiové balíčky. Pokud se rozhodnete pro jejich pořízení, získáte hned tři možnosti nákupu zvýhodněného kurzu.

Angličtina bez biflování

Vyberte si ze tří kurzů Angličtina bez biflování

A jaké programy si pro zlepšení své angličtiny můžete dopřát? Seznamte se s jednotlivými typy, a to včetně cenového rozpětí a obsahu.

Angličtina pro každý den

Jde o opravdu základní kurz, který využijete v běžném životě. Za cenu 4 990 získáte roční licenci, tzn. po celý rok se můžete tomuto kurzu věnovat. Aktuálně běží dlouhodobá akce, jež vám přidá jeden rok využívání zdarma. Seznámíte se s tematickými lekcemi, obsahujícími opravdu všechny tematické okruhy. Učit se můžete z celkem 19 lekcí, zahrnujících 4 300 slov, 2 800 vět více než šest a půl hodiny srozumitelného mluveného slova.

Obchodní angličtina

Tady si Angličtina bez biflování připravila vše potřebné pro zájemce, kteří využívají angličtinu nejenom ve svém osobním, ale i v pracovním životě. Za 5 990 Kč získáte roční přístup do 10 lekcí se dvěma a půl hodinami mluveného slova. Provede vás vším potřebným od základů až po pokročilé užívání obchodní angličtiny.

Anglická nepravidelná slovesa

Pokud existuje něco, co na angličtině opravdu nenávidíme, pak je to nepravidelnost v časování sloves. A že jich má angličtina opravdu požehnaně. A jak se v nich zorientovat opravdu rychle a bez zbytečného biflování? Zažijte si je a to za 3 490 Kč. Dostanete přístup k sedmi lekcím, které se věnují všem 197 nejčastěji používaným nepravidelným sloves. A budete na to mít jeden celý rok.

Vybírat můžete i z kurzů pro děti

K dispozici jsou hned dva. A to za velmi příznivou cenu.

Angličtina pro děti I.

Hledáte základ, které by podpořil jazykové dovednosti vašich dětí? Neutrácejte za drahé jazykové kurzy a vsaďte na ryze individuální přístup, který Angličtina bez biflování nabízí. Za pouhých 990 Kč vám nabídne 67 lekcí, obsahujících mimo jiné i 44 minut mluveného slova. A délka přístupu je dva roky.

Angličtina pro děti II.

A pokračovací kurz stojí stejnou sumu peněz. Dva roky a 77 lekcí – to jsou jeho základní parametry. Tak proč platit drahého jazykového lektora, když to vůbec není třeba?

Vyznejte se ve výhodných balíčcích

Ale nebyla by to Angličtina bez biflování, kdyby vám nenabídla ještě něco navíc. Řeč je o hned třech zvýhodněných balíčcích, z nichž si vybere úplně každý.

Angličtina Premium

Za zvýhodněnou cenu 7 990 Kč si můžete pořídit základní kurz angličtiny, kombinovaný s obchodní angličtinou.

Angličtina pro děti Premium

V této sadě získáte oba kurzy angličtiny určené pro nejmenší účastníky za skvělých 1690 Kč. Zaplatíte jen jednou a přitom můžete uspokojit všechny své potomky.

Rodinný balíček Angličtina bez biflování

Plánujte si pořídit všechny kurzy dohromady? Připravte si 10 990 Kč a mohou být vaše. Bez výjimek a vytáček. Můžete se učit tak dlouho, jak budete potřebovat a libovolně přeskakovat z kurzu do kurzu.

Angličtina bez biflování

Úroveň? Na té vlastně nezáleží

Na kurzech Angličtina bez biflování vedené metodou Imitum se každý naučí přesně to, co právě potřebuje.

Možná vás teď zajímá, jaké jazykové znalosti musíte pro jednotlivé úrovně prokázat. A v tom případě máme pro vás dobrou zprávu. Na vaší jazykové úrovni vůbec nezáleží, autoři totiž hází celý tento koncept za hlavu. Nezáleží na tom, kolik už toho z angličtiny umíte – vždy se naučíte něco nového.

Pro začátečníka bude pravděpodobně nejdůležitější zásoba důležitých slovíček a celkové porozumění mluvenému slovu. Pokročilí učení cizího jazyka si pak zlepšení odposlech rodilých mluvčích, pocházejících z mnoha různých prostředí, vybrousí si svou výslovnost apod.

TIP: Ale není třeba se obávat. Rozhodně nejde o známku nějaké příliš velké univerzálnosti nebo „zbytečného“ kurzu. Tajemstvím celého procesu je právě metoda Imitum.

15-20 minut denně stačí

Angličtina bez biflování vás nejprve s celou metodou Imitum dokonale seznámí.

Když se naučíte, jak se učit, půjde vám všechno od ruky mnohem lépe. A systém Angličtina bez biflování si tohle velmi dobře uvědomuje. Takže si dá opravdu záležet na tom, aby vás se vším podrobně seznámila. Teprve po tomto kroku můžete přejít k jedné z lekcí.

Tady už vás naopak nijak neomezuje. Je jen na vás, jakou lekci si vyberete a jakmile ji zvládnete, můžete volně přejít k další.

Součástí celého programu je i pravidelné poslouchání nahrávek, které však můžete realizovat kdykoli a kdekoli – třeba i při jiných činnostech. Učte se anglicky například při úklidu nebo při cestě autobusem do práce! Samotných poslech textů je pak vždy dáván do souvislosti se skutečným překladem. Jde o nezbytnou součást výuky, která vám pomůže do struktury jazyka ještě lépe proniknout.

Spolehnout se můžete také na lekce gramatiky a procvičování výslovnosti, prostřednictvím naslouchán a následného napodobován rodilého mluvčího. I to vám pomůže se rychle zdokonalovat v cizím jazyce.

TIP: Podmínkou komplexního fungování program u Angličtiny bez biflování je pravidelnost. Stačí 15 minut denně – ovšem každý den. Snažte se nedělat výjimky a rychlé pokroky se dostaví. Využijete jednoduše své soustředění a znalosti z předchozích dní, na něž okamžitě navážete. Neuronový vzorec ve vašem mozku se tak velmi rychle upevní, stejně jako naučené dovednosti.

Jaké dovednosti vám Angličtina bez biflování upevní

Velmi brzy na sobě pocítíte pokroky v těchto směrech:

  • Myšlení – při učení cizího jazyka je nutné především „po cizinecku“ myslet. A pro angličtinu to pltí zrovna tak. S tím vám pomohou zejména doslovné překlady.
  • Mluvení – budete-li napodobovat a často opakovat, pak se celý proces přirozeně naučíme.
  • Porozumění – zde je opět klíčová výuka za pomoci rodilých mluvčích.

Zmínili jsme doslovné anglické překlady. Ty jsou pro myšlení v cizím jazyce opravdu důležité. Jednotlivé fráze a dokonce celé věty se učíte za pomoci poslechu, k němuž samozřejmě dostanete i přesný a správný anglický přepis. Čeština tu tvoří jen jakýsi doplněk. I díky tomu rychleji a lépe pochopíte zákonitosti anglické gramatiky.

Jak je to s technikou náročností a kompatibilitou

Máte-li rádi jednoduchost, pak vás Angličtina bez biflování určitě potěší.

Samotná výuková platforma tohoto kurzu je velmi jednoduchá, ba někdo by mohl říci až strohá. Nenajdete tu množství různých interaktivních prvků, které mnohdy v konečném důsledku výuku jazyky spíše oddalují, protože vás nepříjemně rozptylují.

A k dispozici máte tak šikovné statistiky. Ukáží vám, kolik času jste jednotlivým metodám výuky věnovali, což vám pomůže vychytat případné nedostatky. Sami si nemusíte všimnout, že o mnoho více posloucháte než mluvíte – nebo naopak. Snadno tak sjednáte nápravu jednoduše tím, že se při příštích lekcích změříte zase an jiné způsoby výuky.

Vše probíhá na počítači, prostřednictvím internetového prohlížeče. Stačí vám ten aktualizovaný Google Chromě nebo Internet Explorer. Není třeba stahovat nebo pořizovat nic speciálního.

Chcete si kurz vyzkoušet zdarma? Ani to není problém

A to nejlepší na konec: Angličtina bez biflování je všem zájemci dostupná k vyzkoušení zdarma. Stačí zadat e-mail a odměnou vám bude omezený přístup do vámi požadovaného prostředí, jde o velmi názornou ukázku, díky níž se s metodou Imitum seznámíte opravdu dopodrobna.

Dostanete sedm dní neomezeného přístupu, což je na vyzkoušení dost a dost času. O celém produktu si uděláte opravdu dobrou představu a teprve poté se rozhodnete, zda je Angličtina bez biflování vhodná právě pro vás a zda se pustíte třeba přím do některého ze zvýhodněných balíčků.

Angličtina bez biflování – výhody a nevýhody

Pojďme si na závěr představit pozitiva i negativa, která má pro vás Angličtina bez biflování nachystány. Pomohou vám lépe určit, zda jde o produkt určený pro vás nebo ne.

Výhody

 • Velký rozsah nabídky – najdete tu celkem pět kurzů, z čehož dva jsou určeny pro děti. Jde o kurzy poměrně komplexní, jež vás opravdu seznámí se vším potřebným.
 • Velmi vysoko ceníme i atraktivitu kurzů. I když neobsahují příliš mnoho interaktivních prvků, zacílení a přesné naučení se jazyka je zřejmě.
 • Technické prostředí je velmi jednoduché, takže jeho ovládání zvládne opravdu každý.
 • Angličtina bez biflování je na internetu od uživatelů hodnocena velmi dobře.
 • Velmi příznivá cena, vzhledem k množství poskytnutého materiálu.

Nevýhody

 • Prostředí nepůsobí příliš moderně, je spíše šedivé.
 • Kurzy lze obvykle využít jeden rok, v případě akcí dva roky.

A jak si tedy Angličtina bez biflování v porovnání s dalším jazykovými kurzy stojí? Nabízí zcela novou metodu, díky níž si nemusíte složitě volit mezi úrovní jednotlivých kurzů. Má připraveno něco pro začátečníky i pro pokročilejší uživatele, takže si zcela jistě vyberete něco pro sebe i vy.

Její používán je opravdu snadné a zvládne ho i méně technicky pokročilý uživatel. Na druhou stranu působí na první pohled příliš zastarale. Nečekejte žádné barevné prostředí, vše je spíše šedivé. To však nemá kvalitu výuky žádný vliv. A ta je opravdu vysoká.

Podobné příspěvky