Lepší tv

Last Updated on 7 března, 2021 by rvc

Lepší tv recenze

Také nejste spokojeni  nabídkou televizních programů? Nebaví vás neustálé opakování tématických bloků nebo naprosto nevhodné vysílací časy? Vyzkoušeli jsme službu Lepší.tv, která by měla všem těmto nešvarům učinit přítrž. Zajímá vás, co naše lepší tv recenze zjistila?

lepší tv recenze

Stačí jedna chytrá krabička a vaše obyčejná televize se rázem změní v šikovný počítač se vším všudy. Tak lze ve stručnosti shrnout technologii zcela nového set-top-boxu, vymyšleného ostravskou společností goNET v čele s bratry Petrem a Pavlem Góreckými. Set-top-box stačí zapojit pomocí jednoduchého USB připojení, ale k mání je i verze kompletně online – stačí jen spárovat televizi se zařízením disponujícím webovým prohlížečem. Podíváme se na obě varianty pěkně popořádku.

 

LEPŠÍ.TV box

Základní a nejjednodušší variantou pro všechny, kteří si po technické stránce příliš nevěří, je zakoupení předpřipraveného set-top-boxu. Ten vám doručí kurýr spolu se smlouvou až domů. Stačí ho jen zapojit a o nic víc se nestarat. K přepravě jsou využívány služby GLS a Česká pošty. Při platbě kartou můžete mít svůj LEPŠÍ.TV box doma už druhý den.

Co všechno LEPŠÍ.TV nabízí?

„Říkali jsme si, že rádi posuneme uživatelský komfort ze sledování televize dál,“ lákal v jednom z rozhovorů všechny uživatele a svou službu Pavel Górecký. Přesně tak vystihl, co služba LEPŠÍ.TV vlastně je. Už nejste omezeni jen na běžnou nabídku a výběr programů. Při zakoupení služby dostane navíc přístup k mnoha prémiovým. Jde například o:

Filmové stanice

 • JOJ Cinema
 • CS Film
 • Filmbox (včetně extra kanálů Plus a Premium)
 • HOROR FILM

Sportovní stanice

 • Sport 5

Dětské stanice

 • CS Mini
 • Nickelodeon

Dokumentární stanice

 • KinoSvět

Stanice pro dospělé

 • Extasy
 • Eroxxx HD
 • Leo

Kompletní seznam stanic lepší tv najdete ZDE. A přístupné jsou samozřejmě i všechny běžné stanice, které znáte s multiplexu, ovšem s mnoha výhodami navíc.

 

Lepší tv ovladač

Chytrý ovladač této služby vám umožní například sledované pořady vracet nebo přerušovat, přeskakovat reklamy nebo vše shlédnout zpětně po dobu 7 až 30 dní v archivu lepší tv. A nechybí samozřejmě ani oblíbená možnost nahrávání přímo do počítače a to i několika pořadů najednou. A nahrávat můžete neomezeně, žádný limit pro velikost nebo délku přenášených souborů zkrátka neexistuje. Takže pokud si třeba příští měsíc děláte zálusk na všechny díly oblíbené Ulice, které si místo obvyklého času budete chtít vychutnat až navečer, směle do toho!

Zdá se vám to málo? Pak připojte ke své televizi klávesnici a myš a proměňte ji jedním kliknutím v malý počítač. Můžete si tak v pohodlí svého křesla přečíst zprávy, podívat se na předpověď počasí nebo jen tak brouzdat bohatými vodami internetu.

LEPŠÍ.TV aplikace

Vlastníte televizi nebo chytré telefony a tablety se systémem Android? Pak si nezapomeňte pořídit lepší tv aplikaci, která vám všechny výhody přinese na jednom místě a nejenom na vaší TV.

Věděli jste, že: Aplikace LEPŠÍ.TV má na Play.Google hodnocení 3,8 hvězdiček? To je velmi pěkné. Body jí ubírají spíše menší nedostatky a zcela nepochopitelná hodnocení uživatelů o jedné hvězdičce, kteří nepochopili, že ke spuštění aplikace je nejdříve třeba službu zakoupit a aktivovat. Nebýt jich, dočkali bychom se hodnocení mnohem lepšího. Koneckonců, obrázek si můžete udělat sami. Odkaz najdete ZDE.

Lepší tv online

Tyto služby jsou dostupné kompletně online. Není tedy třeba investovat nákupu set-top-boxu, stačí při objednávce zaškrtnout kolonku set-top-box nepotřebuji. Jediné, co vám pak kurýr přiveze domů tak bude smlouva o sjednání služeb. Zaráží nás jen, že i za tuto službu si LEPŠÍ.TV účtuje poštovné, když tyto náklady jdou obvykle na vrub firmy, která se snaží si zákazníka maximálně naklonit.

Omluvou ale mohou být velmi nízké ceny, za které je služba LEPŠÍ.TV poskytována. Menší jednorázový poplatek se tak dá snáze skousnout.

A jaká je tedy cena LEPŠÍ.TV?

V současnosti jsou v nabídce dvě varianty

Celá sada základních programů

 • 2 388 Kč/rok (aktuálně běží akce 2 268Kč/rok) – jeden měsíc sledování tak vyjde a 189 Kč
 • službu lze platit i měsíčně za 199 Kč/měsíc

 

Programy HBO, HBO2 a HBO3 HD

 • 2 388 Kč/rok – jeden měsíc sledování tak vyjde a 199 Kč
 • službu lze platit i měsíčně za 219 Kč/měsíc

 

Samostatnou položkou je pak nákup LEPŠÍ.TV set-top-boxu za 3 389 Kč (momentálně je k mání akční cena 1 999 Kč) nebo jeho pronájem (1 188 Kč/rok nebo 99 Kč/měsíc).

A pokud by vám k zapojení doma něco chybělo, lze ještě za příznivé ceny zakoupit zároveň s objednávku AV kabel nebo Scart s redukcí.

Poslední položkou na ceníku je ještě poštovné. Za objednávku se Set-top-boxem zaplatíte 150 Kč, za přepravu samotné smlouvy k podpisu jen 70 Kč.

Při rozhodování vám zcela jistě pomůže i Garance spokojenosti LEPŠÍ.TV. Pokud nebudete s nabízenými službami spokojeni, stačí do třiceti dnů vypovědět smlouvu (případně vrátit set-top-box) a veškeré peníze vám přijdou zpět na účet.

 

LEPŠÍ.TV zkušenosti

Hlavním předností služby LEPŠÍ.TV je výběr velkého množství programů za velmi přívětivý peníz. Pro srovnání, podobné služby u nás nabízí např UPC nebo 02 a u obou za obdobný rozsah  služeb vždy něco navíc a nákupu set-top-boxu, chytré TV nebo nabízeného internetu se často rovněž nevyhnete. A to nemluvíme o tom, že proklikat se k ceníku a dalším náležitostem nebývá záležitost několika minut.

 

A co u službách LEPŠÍ.TV říkají skuteční zákazníci?

„Dobrá aplikace, běží velmi dobře na tabletu i na televizi. Cena také bezva. Spousta HD programů.“

„Skvělá aplikace na sledování tv za rozumnou cenu.“ 

„Přehledné a svižné. Koukám na TV přes mobil klidně i v tramvaji, a to pak cesta hned rychleji utíká „

 

Lepší tv otázky odpovědi

Na závěr jsme vybrali ještě pár technických údajů, které budoucí uživatelé služby LEPŠÍ.TV zajímají nejčastěji. Věříme, že tak pomůžeme mnohým z vás.

Jsou prémiové stanice opravdu bez poplatků a ihned dostupné?

Ano, skutečně nezaplatíte už nic navíc.

Mohu službu LEPŠÍ.TV sledovat najednou na více zařízeních?

Ano, ale je třeba přikoupit službu současného sledování televize za 99 Kč měsíčně.

Jak nainstaluji LEPŠÍ.TV box? Je to složité?

Vůbec ne, stačí k tom utři kroky:

 • Zapojení do Tv za pomoci HDMI nebo AV.
 • Připojení k internetu díky ethernet kabelu nebo Wi-Fi.
 • Zapojení do elektrické zásuvky.

 

Mám doma slabý Wi-Fi signál, bude to fungovat?

Doporučujeme zakoupit powerline adaptér TL-PA2010KIT. Má dvě části, přičemž jednu zapojíte do vašeho routeru a druhou do  LEPŠÍ.TV boxu. Nic víc na tom není.

 

Jakou rychlost internetu pro provoz potřebuji?

Unikátní formát H.265 umožňuje službě LEPŠÍ.TV plnohodnotný provoz i při nízkých rychlostech (1,2 Mb/s pro standardní kvalitu a 3Mb/s pro HD rozlišení). Kvalitu videa lze nastavit a tím snížit množství dat, potřebných k přenosu.

 

Mám starší televizor bez HDMI vstupu, co mám dělat?

Žádný problém. Postačí vám vstup AV případně redukce Scart (obojí lze zakoupit zároveň s objednávkou předplatného nebo v každém běžném elektru).

 

Mohu si pronajatý set-top-box v případě spokojenosti koupit?

Ano, je to možné. Zavolejte na zákaznickou linku a domluvte se na detailech.

 

LEPŠÍ.TV kontakt

Jestliže se vám služba LEPŠÍ.TV zalíbila stejně jako nám, navštivte internetové stránky www.lepsi.tv.cz a zjistěte všechny podrobnosti.

A pokud odpovědi na své otázky nenajdete ani tady, kontaktujte technickou podporu na www.lepsi.tv/kontakt  . Zkušení pracovníci vám na vše rádi odpoví.

Podobné příspěvky