Předporodní kurz online

Předporodní kurz online

Last Updated on 26 dubna, 2020 by Siffera

Předporodní kurz online

Znemožnila vám aktuální situace navštěvovat vybrané centrum pro nastávající matky? Absolvujte šikovný předporodní kurz online. Potřebovat k tomu nebudete skoro vůbec nic a ty nejlepší vám vstupní lekce nabídnou i zdarma.

Psychika hraje u dobře probíhajícího porodu hlavní roli.

Porod je pro mnoho žen spojen zejména se strachem a obavami. Ovšem nemusí tomu tak být. Zapomínáme, že jde o zcela přirozený proces. Jen dnes nás už tímto životním obdobím neprovázejí porodní báby, ale šikovné porodní asistentky a lékaři.

 Příroda to zařídila jasně: Pokud se žena cítí ve stresu nebo dokonce v nebezpečí, porod se zastaví.  Je to proto, aby dostala čas se přesunout se na jiné místo. Ale co když jste už v porodnici a přesun jinam jednoduše není možný? Ano, právě odtud pocházejí ony hororové historky o porodech, které se zastavily a posléze rozběhly až s lékařskou pomocí po mnoha hodinách (nebo vůbec ne). A přitom většina našich obav je zcela zbytečných a pramení jen z neznalosti budoucího oděje.

Předporodní kurz online

Předporodní kurz online vás provede vším potřebným

Informovanost je tedy základním stavebním kamenem dobrého porodu. Ovšem neměli bychom ji nechávat až na poslední chvíli. Dobrý předporodní kurz vám totiž poradí, jak se dostat do pohody už dávno před dnem D. Pomůže s cvičením na bolavá zásada, poradí s výbavičkou – a vůbec se vším, co by nastávající matku mohlo zajímat.

Nevěříte? Vyzkoušejte si to na vlastní kůži na stránkách Kurzyproradost.cz. Najdete tu i kurz předporodní, rozdělený do mnoha přehledných lekcí. A jaké to jsou?

 • Lekce 1: Těhotenství Délka trvání: 52:43
 • Lekce 2: Před příchodem do porodnice Délka trvání: 47:17
 • Lekce 3: Představení prémiového kurzu Délka trvání: 11:08
 • Lekce 4: Výběr pediatra Délka trvání: 46:06
 • Lekce 5: Výběr porodnice Délka trvání: 42:54
 • Lekce 6: O podpoře bondingu a pupečníkové krvi Délka trvání: 22:55
 • Lekce 7: Porod I Délka trvání: 28:34
 • Lekce 8: Porod II Délka trvání: 1:24:10
 • Lekce 9: Bolest u porodu Délka trvání: 26:31
 • Lekce 10: Nástřih hráze Délka trvání: 22:19
 • Lekce 11: Šestinedělí Délka trvání: 30:25
 • Lekce 12: Kojení Délka trvání: 30:25
 • Lekce 13: Péče o dítě I Délka trvání: 24:14
 • Lekce 14: Péče o dítě II Délka trvání: 1:11:25
 • Lekce 15: Jak podpořit tatínka v roli otce Délka trvání: 15:57
 • Lekce 16: Jak být dobrou maminkou Délka trvání: 15:38
 • Lekce 17: Porodní plán Délka trvání: 28:22
 • Lekce 18: Cvičení pro těhotné Délka trvání: 1:01:48
 • Lekce 19: Jóga pro těhotné Délka trvání: 48:13
Jak vidíte, kurz se nevyhýbá ani těm nejožehavějším tématům. Neháže nástřih hráze do kolonky „absolutních tabu“, ani neopomíná téma bolesti u porodu, o níž se mnohdy ze strachu z vyděšení rodičky příliš nemluví.

Náš tip:
V lekcích najdete i praktické ukázky nenáročného cvičení.

Proč právě kurzy ze stránek Kurzyproradost.cz

Nabídka kurzů je mnohem širší, stačí se porozhlédnout v bohatě zásobeném menu.

Rádi byste se o profesionalitě vedených kurzů přesvědčili na vlastní oči, ale máte stále obavy? Chápeme to, vždyť i běžná předporodní centra obvykle poskytují jednu lekci zdarma. A v tomhle jsou kurzy ze stránek Kurzyproradost.cz lepší. Tady totiž dostanete lekcí zdarma hned několik, konkrétně u předporodního kurzu online jsou to hned tři lekce. Teprve poté se můžete rozhodnout, zda vám nabízený formát vzdělávání vyhovuje a zda v něm chcete pokračovat.

Předporodní kurz online

Náš tip:
Záruky získáte i v případě, že vám zaplacená část kurzu vyhovovat nebude. Stačí požádat a své peníze dostanete zpět.

Kurz, který můžete absolvovat odkudkoliv

Nezáleží na tom, zda právě trávíte svůj předporodní čas nucenou karanténou či hospitalizací nebo máte jednoduše nejbližší porodní centrum příliš daleko, případně jednoduše nemáte kam umístit mladšího sourozence. Předporodní kurz online od Kurzyproradost.cz si můžete přehrát k kdekoliv:

 • PC
 • mobil
 • tablet
Nejste nijak omezena dostupnými možnostmi. Pozitivně kvitujeme také to, že jde o srozumitelně nahraná videa, která je v případě potřeby možné zastavit a udělat si poznámky, případně si celou pasáž pustit znovu. Ani v tomto vás tento kurz nijak neomezuje.

Předporodní kurz online – zkušenosti

Bezplatný vstup do kurzu vás v žádném případě nezavazuje k nákupu.

A co na internetový kurz říkají skutečné uživatelky? Máme pro vás jedno hodnocení, které bezpochyby hovoří za vše:

Kurz jsem zakoupila kvůli tomu, abych měla ucelenější informace hezky pohromadě a v klidu domova se mohla na porod a vše s tím souvisejícím připravit. Hromadné předporodní kurzy by pro mě jako introverta určitě nebyly vhodné. Líbil se mi lidský přístup paní Majky - je to jako byste měli k dispozici porodní asistentku, ale bez osobních návštěv... Využila jsem dokonce i cvičení na balonech, a to nerada cvičím, ale s bolestmi zad v těhotenství je to opravdu potřeba.

Lucie Kováčiková

Měli byste vědět: Celým kurzem vás provádí paní Majka Staňková, která se těhotným ženám věnuje již řadu let. Snaží se o to, aby byl každý porod úžasnou zkušeností a krásným zážitkem. A to samozřejmě beze strachu.

Více zkušeností a poznámek ke kurzům najdete přímo na online stránkách.

Nechte si předporodní kurz částečně proplatit

Ano, i to je možné.  Stačí se podívat, zda vaše pojišťovna tento benefit nabízí. Pokud ano, stačí si doklad o zaplacení kurzu stáhnout v členské sekci (ikonka Moje objednávky), vytisknout a odnést do pojišťovny.

Předporodní kurz online – hodnocení

A co říci závěrem? Tento kurz bychom určitě doporučili každé ženě, která pociťuje z porodu jisté obavy, ovšem nemůže si dovolit aktuálně kamkoliv docházet. Jde o velmi dobrý vzdělávací program, u něhož předem víte, čemu se budete v příští kapitole věnovat.

Vyzkoušejte si ho zdarma a teprve poté se rozhodněte, zda vám stojí za nákup. Je to snadné a s garancí vrácení zaplacených peněz.

Podobné příspěvky